Otsi

Husqvarna VIKING Emerald 118 õmblusmasin


   
 
 
   
   
 
   
 
   

Sisestused puuduvad
 
Õmblusmasina või overloki niidistamine ja testõmblus Sinu soovil!
E-POOD > ÕMBLUSMASINAD-OVERLOKID-TIKKIMISMASINAD >Husqvarna VIKING Emerald 118 õmblusmasin
Õmblusmasinal on perfektsed pisted - 18 erinevat, valikus on tavaõmblused, dekoratiivõmblused ja venivad õmblused. Nööpauk on ühe-etapiline - kiire ja lihtne võimalus õmmelda just vajaliku suurusega nööpauke. Muudetavad nõela asendid - vali nõelale just see asend tepinguteks, lapitehnika töödeks, luku õmbluseks jne. mis on sobivaim.
Reguleeritav piste pikkus (kuni 4mm) ja laius (kuni 5mm).
Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga. Sisseehitatud õmblusjuhikute kaart - annab tabelis parimad pisteseadistused vastavalt kangale, materjalile ja õmblusvõttele.
Nõelasilma niidistaja masina küljes - niidistamine ei ole enam vaevaline. Nõela stopp üleval/all. Muudetav pressjala surve - vastavalt õmmeldavale materjalile.
Mehaanilist masinat on lihtne kasutada. HUSQVARNA VIKING® lihtsalt vahetatavad pressjalad on laias valikus juurde soetatavad ja masinaga on kohe kaasas 8 erinevat kiirkinnitusega pressjalga.

NB! Kui Sa soovid, et me masina ära niidistame ja prooviõmbluse teeme - siis anna sellest märku tellimuslehe Teadete/märkuste lahtris. Sulle saab siis masinaga kaasa 400m kvaliteetne Madeira õmblusniit.

Kõiki õmbluspisteid näed siit:
http://www.husqvarnaviking.com/SiteMedia/Products/Machines/Stitches/Emerald116_118_122_Stitch-Chart_EN-pdf.pdf?ext=.pdf
http://www.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/EMERALD-trade;-118


Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
HusqvarnaVIKING Emerald 118 õmblusmasin 0 469.00 EUR

 
Koduleht Elitec'st