Otsi

Madeira AVALON FILM Wash Away 30cmx10m 9440

Sisestused puuduvad
E-POOD > MADEIRA TUGIKANGAD-STABILISAATORID >Madeira AVALON FILM Wash Away 30cmx10m 9440
Madeira AVALON FILM Wash Away on VEES LAHUSTUV kergem/õhem kilejas tugikangas. Tikkimiseks (kudumid, frotee, karvased kangad, samet jms.), nööpaukude tegemiseks, õmbluste alla, dekoratiivõmblusteks jne.

*Mugav kasutada tikkimisel raami peal või dekoratiivõmblustel (kudumid, frotee, samet, karvased kangad jms.), et pisted ei "upuks" kanga sisse ja et kangas ei veniks tikkimisel. Kasutada materjali all või peal või mõlemal pool - olenevalt vajadusest.
Venivad ja õrnad materjalid säilitavad oma kuju ja vormi.
*Froteerätikud: tikkimisel lõika vajaliku suurusega tugikanga tükk ja aseta sinna kuhu tuleb tikand. Pane kile, rätik ja aluskangas (vajadusel) raami vahele ja pinguta, kinnita raam. Kui tikkimine on lõpetatud rebi tikandi äärtest üleliigne tugikangas ära. Ülejäänud tugikangas lahustub tikandi alt soojas vees.
*Libedate materjalide õmblemisel: see on ideaalne tugikangas siidi ja organza õmblemise hõlbustamiseks, kuna see aitab vältida kangaste libisemist. Aseta kangad kahe tugikanga vahele ja õmble. Ülejäänud tugikangas tuleb ära ettevaatlikult rebides, väiksed jäägid soojas vees.
*Nööpaukude tegemine: aseta kangas kahe tugikanga vahele ja õmble nööpauk, valmis nööpaugu äärtest rebi ülejäänud tugikangas ära, nööpaugu õmbluse alt kaob tugikangas soojas vees.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Madeira AVALON FILM Wash Away 30cmx10m 9440 2 14.00 EUR
 

Koduleht Elitec'st